8. December 2020

Správa

Rubrika: Nezaradené — admin @ 7:33

o činnosti DHZO

Naša jednotka vykonala doposial35výjazdovči už na podnet občanov, mestskej časti a operačného strediska. Na území Rusoviec zasahovala pri 9 požiaroch a 14 technických výjazdoch.

Pod pojmom technický výjazd spadajú udalosti ako spadnuté stromy, autonehody, nebezpečný hmyz, odčerpávanie vody zatopených priestorov a podobne.

Počas prvej vlny koronakrízy sme zabezpečovali dezinfekciu verejných miest. Na prianie vedenia mestskej častisme vykonávali polievanie stromov, lúky a polievali sme gaštany.

Počas celoplošného testovania obyvatelstvav našej mestskej časti sme pomáhali obci  a vykonavali dezinfekciu odberovych miest.

Množstvo hodín sme strávili v zbrojnici kde sme udržiavali technické a vecné prostriedky aby boli vždy pripravené pomôcť, Z vlastných finančných zdrojov sme si v šatni spravili skrine na  uniformy.

Z dovodu vyhlásenia nudzoveho stavu na území SR boli prijaté všetkymi organizáciami opatrenia podla ktorých sa prestali vykonávať školenia a kurzy ktoré sme potrebovali obnovovať  (kurz obsluhy motorvej píly, kurz ADP…)

Za členov DHZO chcem touto formou poďakovať vedeniu MČ za podporu a zabezpečenie fungovania zboru

Mgr. Peter Filaga,  veliteľ DHZO

 

[Gallery not found]Nekomentované

Zatiaľ bez komentárov.

RSS pre odoberanie komentárov k tomuto článku.

Žiaľ, stránka komentárov je práve uzavretá.